Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1481711201_148114 грудня 2016 року у Києві майже сотня студентів столичних вишів України, рухаючись пішохідним переходом, на годину зупинили рух транспорту на вулиці Михайла Грушевського біля стадіону імені Валерія Лобановського.

На акції були присутні представники із КПІ, НУХТу, КНЕУ, медичного університету імені Богомольця, транспортного університету, педагогічного імені Драгоманова, КНУБА, КНУТД та інших навчальних закладів.

У рамках акції «Врятуємо освіту – #5130 ВЕТО» студенти вимагали скасувати законопроект № 5130, яким зменшується кількість стипендіатів у наступному році.

Учасники протестної ходи тримали в руках плакати з вимогами – «СТОП #5130», «Закони потрібно виконувати, а не переписувати», «Студенти проти #5130», «Проти зменшення стипендії вдвічі», «Не забирайте останню копійку» тощо.

Після акції студенти рушили до Адміністрації Президента і передали лист-звернення до Президента України, в якому просять застосувати право вето на законопроект №5130 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», як такий, що має антисоціальний характер.