Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

rv_001216_1956Згідно з планом роботи обласного комітету Профспілки 30 листопада 2016 року відбувся семінар голів ревізійних комісій профспілкових організацій галузі на базі Зонального навчально-методичного центру. Відкрила семінар голова  Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Г.В.Бєлікова. Вона ознайомила слухачів з актуальними питаннями  роботи в  галузевій профспілці.

Голови ревізійних комісій з цікавістю прослухали лекцію завідуючої фінансовим відділом обласного комітету Профспілки Волошиної І.М. про фінансове забезпечення профспілкової організації у зв’язку зі змінами до Податкового Кодексу України.

Голова ревізійної комісії обласної організації Профспілки М.І.Ткач розповив учасникам семінару про порядок проведення та оформлення результатів ревізій.

Усі присутні отримали нормативні документи, які допоможуть  організувати  результативну роботу ревізійних комісій.

 

rv_011216_1951

rv_021216_1960

rv_041216_1964

rv_031216_1962