Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

bu_001116_1808Згідно з планом роботи Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України 2-3 листопада відбувся виїзний семінар бухгалтерів профспілкових організацій галузі в м. Харкові на тему «Профспілкова організація - неприбуткова організація».

Учасники семінару працювали над різними напрямками фінансової діяльності профспілкової організації. З лекцією «Про використання коштів профспілкової організації  як неприбуткової організації» виступила завідуюча фінансовим відділом обласного комітету Профспілки Волошина Інна Михайлівна.

Бухгалтери опрацювали нову редакцію звіту про використання доходів неприбуткової організації, оновлену редакцію Статуту Профспілки, отримали рекомендації щодо оподаткування профспілкових виплат та підборку документів, які будуть використовувати в роботі.

Семінар показав високий рівень зацікавленості бухгалтерів в особистому зростанні як профспілкових працівників, а також бажання укріпляти фінансову діяльність профспілкових організацій.

bu_011116_1814

bu_021116_1867

bu_031116_1873

bu_051116_1874

bu_061116_1898

bu_041116_1945