Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!
.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.
.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.
.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.
Президія обкому Профспілки
Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України
49000, м. Дніпро,
просп. Д. Яворницького, 93
Тел./факс: (056) 744-58-55
E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm
Сьогодні, 17 жовтня 2016 року, у галузевому Міністерстві відбулася двостороння робоча зустріч соціальних партнерів – Профспілки працівників освіти і науки України та Міністерства освіти і науки України – для обговорення актуальних освітянських питань та пошуку подальших шляхів їх ефективного вирішення.
Від галузевого міністерства участь у роботі зустрічі взяли Лілія Гриневич – Міністр освіти і науки України, заступники міністра Павло Хобзей та Володимир Ковтунець, директор департаменту економіки та фінансування МОН Світлана Даниленко.
Профспілкову сторону представляли Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, заступник Голови Профспілки, заступник Голови Профспілки, голова Ради вищої школи ЦК Профспілки Володимир Цвих, голова профкому студенів КНЕУ імені Вадима Гетьмана Ольга Чабанюк та голова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь.
Сторони обговорили питання бюджету 2017 року та освітянську його складову, зробили акцент на збереженні робочих місць для педагогів при оптимізації мережі закладів освіти, створенні опорних шкіл. Також було піднято питання збереження стипендій для студентства (академічних та соціальних) та створення умов для самореалізації молоді в Україні.
Насамкінець соціальні партнери обговорили окремі сторони Галузевої угоди та домовилися координувати подальші спільні дії у вирішення окреслених завдань задля підняття престижу учительської професії і захисту прав працівників галузі освіти.