Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1476363604_sel713 жовтня 2016 року у Києві відбулася селекторна нарада представників членських організацій Федерації профспілок України.

Учасники наради – керівники та представники всеукраїнських галузевих профспілкових організацій, регіональних профоб’єднань обговорили надзвичайно актуальні та важливі питання, які поставили перед профспілками сучасна непроста соціально-економічна ситуація в країні. Зокрема, йшлося про гостру потребу в кардинальному реформуванні системи оплати праці, вирішенні проблем заборгованості по виплаті зарплати, шокове підвищення ціни на побутовий газ та тарифи на послуги ЖКГ.

Тож основні питання порядку денного селекторної наради були:

1) забезпечення виконання постанови Президії ФПУ від 30.09.2016 № П-4-2 «Про виконання вимог профспілок, викладених в постанові Ради ФПУ від 23.06.2016 № З-2-4 «Про позицію й дії ФПУ, її членських організацій на захист прав та інтересів працюючих в умовах шокового підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги» та подальші дії ФПУ.

2) зустріч з Прем’єр-міністром України В.Б. Гройсманом, членами Уряду та СПО роботодавців.

У підсумку наради учасники прийняли наступні рішення провести 18 жовтня 2016 року наступні заходи:

– зустріч із Прем’єр-міністром України та членами Уряду в Клубі Кабміну – з 11.00;

– зустріч СПО об’єднань профспілок та СПО сторони роботодавців у Жовтневому палаці – з 14.00;

– засідання Президії ФПУ – з 15.00.

Питання ж терміну проведення акції буде розглянуте 18 жовтня після зустрічі Прем’єр-міністром України В.Б. Гройсманом.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України