Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

c_000916_1749Відповідно до плану роботи Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України 13-14 вересня 2016 року проведено  семінар для голів організаційних ланок обласної організації Профспілки.

Програма семінару була насиченою, поєднувала лекційно-аудиторну роботу, практичні елементи. Заняття проходили у формі постійного спілкування доповідачів і аудиторії, що дало можливість колегам обмінятися досвідом та подискутувати.

Голова обкому Профспілки Галина Бєлікова у своєму виступі окреслила основні завдання для виборних органів Профспілки, які полягають насамперед, у збереженні цілісності та єдності організаційних ланок Профспілки, активній участі у бюджетному процесі та у формуванні достатніх обсягів фінансування освіти на місцях, недопущенні руйнації системи освіти, а також контролю за дотриманням норм законодавства.

Запрошена до заходу директор Дніпропетровського філіалу редакції журналу «Вісник» Фіскальної служби України Надія Вовк змістовно розповила про правові аспекти діяльності організацій Профспілки щодо підтвердження статусу неприбутковості в державних органах та податкових новацій.

З цікавими лекціями виступили спеціалісти апарату обкому Профспілки.

У форматі круглого столу відбулася дискусія щодо реформування освітнього процесу та ролі профспілки у ньому.

Учасники заходу досить схвально оцінили організаційні та змістовні складові семінару.

 

Фотозвіт про роботу семінару можно подивитісь тут у нашому фотоальбомі - ФОТОЗВІТ