Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1363945675_imagesОбласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть голови Жовтневої районної організації Профспілки м. Дніпропетровська  – Олени Валеріївни Машталір (11.05.1970 р.н.).

Пішла з життя чуйна, багата на добро і любов людина. 27 років вона віддала освіті, освітянам та їх дітям.

Запамятаємо Олену Валеріївну як професіонала профспілкової роботи і жінку чудової краси.

Сумуємо   разом з  рідними та колегами.

 

Президія обкому Профспілки працівників освіти і науки України


Прощання з Оленою Валеріївною Машталір відбудеться 20 серпня о 12:00 за адресою: м. Дніпро, вул. Софії Ковалевської, буд. 71.

 

_