Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

lz_000716_1734Сьогодні, 8 липня від Будинку профспілок відправилась на відпочинок друга зміна дітей освітян. 300 хлопчаків та дівчаток з нетерпінням дочекалися, коли вони поринуть у бурхливе життя  свогоу улюбленого табору «Лісова казка». Педагоги приділяють велику увагу індивідуальній роботі з кожною дитиною, культурно-спортивним заходам, вихованню любові до української культури, мови, тощо

Вітаємо наших маленьких друзів табору! Бажаємо вихователям допомогти дітям поширити світогляд та визначити себе у ньому.

Щиро сподіваємося, що відпочинок влітку 2016 року стане незабутнім, яскравим на враження та знайомства для наших дітей та поповнить позитивом скриньку досвіду організаторів цього відпочинку.

lz_010716_1732

lz_020716_1737

lz_030716_1740