z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1467702254_2Міністерство соціальної політики розглянуло звернення ЦК Профспілки працівників освіти і науки України щодо фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів. У відповіді, зокрема вказано, що законодавча норма щодо часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виключена відповідно до вимог Угоди про коаліцію депутатських фракцій «Європейська Україна» у Верховній Раді України восьмого скликання, оскільки передбачала витрати, не властиві системі соціального страхування і не пов’язані з наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг у разі настання страхового випадку.

Таким чином, починаючи з 1.01.2015 фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду законодавством не передбачено.

 

За результатами повторного розгляду Верховною Радою України Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів” з пропозиціями Президента України 26.01.2016, цей Закон відхилено та знято з розгляду.

 

Враховуючи викладене, фінансування санаторіїв-профілакторіїв може здійснюватися за рахунок коштів їх власників, зокрема отриманих від продажу путівок, коштів спеціального фонду, інших джерел, передбачених законодавством

 

Завантажити документ lyst_mcpl.pdf [82,79 Kb]

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України