Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1467702254_2Міністерство соціальної політики розглянуло звернення ЦК Профспілки працівників освіти і науки України щодо фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів. У відповіді, зокрема вказано, що законодавча норма щодо часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виключена відповідно до вимог Угоди про коаліцію депутатських фракцій «Європейська Україна» у Верховній Раді України восьмого скликання, оскільки передбачала витрати, не властиві системі соціального страхування і не пов’язані з наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг у разі настання страхового випадку.

Таким чином, починаючи з 1.01.2015 фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду законодавством не передбачено.

 

За результатами повторного розгляду Верховною Радою України Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів” з пропозиціями Президента України 26.01.2016, цей Закон відхилено та знято з розгляду.

 

Враховуючи викладене, фінансування санаторіїв-профілакторіїв може здійснюватися за рахунок коштів їх власників, зокрема отриманих від продажу путівок, коштів спеціального фонду, інших джерел, передбачених законодавством

 

Завантажити документ lyst_mcpl.pdf [82,79 Kb]

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України