Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1463406764_students-800x530ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Кабінету Міністрів України з приводу необхідності підвищення рівня стипендіального забезпечення студентів у зв’язку з підвищенням розмірів мінімальних соціальних стандартів, зокрема прожиткового мінімуму.

З 1 травня 2016 року прожитковий мінімум у розрахунку на одну особу складає 1399 гривень на місяць, тобто порівняно з вереснем минулого року збільшився на 5,2%.

Востаннє розмір стипендії підвищувався з 1 вересня 2015 року і на даний час для студентів університетів, академій, інститутів становить 825 гривень, а коледжів, технікумів, педагогічних училищ - 622 гривні. У зв’язку з замороженням її розмірів питома вага стипендії для студентів університетів, знизилася відносно середнього прожиткового мінімуму з 62% до 59%, а технікумів - з 47% до 44%.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України наполягає на прийнятті Урядом рішення про приведення розміру стипендії студентів до рівня, встановленого статтею 62 Закону України «Про вищу освіту». Зазначена вимога також висунута учасниками Попереджувальної всеукраїнської акції протесту на захист гідного майбутнього студентської молоді, що відбулася 7 квітня 2016 року, та засвідчена в ухваленій ними резолюції.

 

Завантажити документ kmu-pdvischennya-stipend-na-16.05.16.pdf [281,11 Kb]

 

 

Відділ студентської молоді