Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

000416_1430386071_1_travnyaПершотравневі дні – своєрідний символ перемоги трудівників у боротьбі за свої власні свободи і права. Адже саме День Міжнародної солідарності трудящих називають Днем праці. Сьогодні 1 травня – це свято, яке у багатьох поколінь асоціюється з весною, миром і працею. Воно завжди нагадує нам про повагу до працюючої людини.

Для профспілок – це скоріше поклик до дії, акт солідарності у боротьбі за гідне життя, демонстрація взаємної підтримки і згуртованості, а для широкої громади та державних інституцій – нагода поглянути на барометр суспільних настроїв, оцінити рівень трудових відносин. Це день справжнього єднання людей у боротьбі за свої права.

У складній соціально-політичній та економічній ситуації профспілки України залишаються вірними захисниками людини праці, послідовно виступають за соціальну справедливість у суспільстві, підвищення соціальних стандартів, належні і безпечні умови праці.

Чесна, відповідальна й жертовна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. А людина праці заслуговує найщирішої поваги та захоплення.

Напередодні Міжнародного дня солідарності трудящих 28 квітня 2016 року у Будинку профспілок пройшла Першотравнева акція у формі зборів представників трудових колективів під гаслом «Працюючій людині – гідній рівень праці». Учасники загальних зборів, в тому чіслі і освітяни, у своїх виступах висловили занепокоєння вкрай складною соціально-економічною ситуацією в країні та відсутністю конкретних дій влади для подолання політичної та економічної кризи. Після виступів була прийнята відповідна резолюція загальних зборів.

Шановні спілчани!

Тож нехай ці першотравневі дні подарують нам усім мир, тепло, надію на поліпшення життя та впевненість у правильному шляху!

Зичимо усім успіху, бадьорості й оптимізму!

Президія обласного комітету Профспілки

працівників освіти і науки України

 

Резолюцію Загальних зборів представників трудових колективів галузей економіки Дніпропетровської області можна завантажити тут - Rezoluc_zboriv_28.04.16.doc

 

 

РЕЗОЛЮЦІЯ

Загальних зборів представників трудових колективів галузей економіки Дніпропетровської області