Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1461058983_img_2486_729x547На звернення ЦК Профспілки від 10.03.2016 № 02-5/172 до Кабінету Міністрів України з приводу фінансового забезпечення професійно-технічних навчальних закладів у 2016 році та сприяння у спрямуванні на їх потреби частини нерозподілених вільних залишків коштів місцевих бюджетів за його дорученням надано відповідь Міністерством фінансів України.

У листі повідомляється, що стовідсотково профінансовано видатки відповідно до розпису на січень-квітень, які виділено з стабілізаційної дотації у обсязі 500 млн. гривень обласним бюджетам, як фінансову підтримку для професійно-технічних навчальних закладів, з метою їх подальшого розподілу між містами обласного значення, де є реальна обмеженість ресурсу.

Обсяг нерозподілених вільних залишків коштів обласних бюджетів та бюджетів міст обласного значення, які є додатковим ресурсом для фінансування професійно-технічної освіти, зменшився з 13,1 млрд. гривень на початок року до 7,3 млрд. гривень станом на 1.04.2016 року.

Приріст надходжень до загального фонду місцевих бюджетів проти січня-березня минулого року склав 9,5 млрд. гривень.

Кабінетом Міністрів надано низку доручень головам обласних державних адміністрацій щодо вжиття заходів для забезпечення фінансування професійно-технічних навчальних закладів у повному обсязі.

 

Завантажити лист minfin_ptnz.pdf [159,81 Kb]

 

 

Управління соціально-економічного захисту