Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1418984772_58Обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України з глибоким сумом сповіщає про тяжку втрату в профспілковій родині. У квітні ц.р.  пішли з життя колишній голова Петропавлівської  районної організації Профспілки Безрукава Лариса  Миколаївна (02.07.1947-03. 04.2016)  та колишній голова первинної профспілкової організації  Українського державного хіміко-технологічного університету Дрємов Валентин Іванович (23.07.1939- 06.04.2016).

 

У ці скорботні хвилини висловлюємо щирі і глибокі співчуття рідним та близьким.

 

Світла пам'ять про Ларису Миколаївну  і Валентина Івановича назавжди залишиться в серцях усіх, хто знав, працював поряд з ними.