Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1458548334_parlam-150-of-258Народні депутати схвалили Рекомендації парламентських слухань на тему: «Правове забезпечення реформи освіти в Україні». Згідно з Постановою, Кабінет Міністрів України до 1 вересня 2016 року має проінформувати Верховну Раду України про стан реалізації Рекомендацій парламентських слухань, схвалених відповідною Постановою.

Апарату Верховної Ради України спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти потрібно забезпечити в установленому порядку видання збірника матеріалів за результатами парламентських слухань на тему: «Правове забезпечення реформи освіти в Україні».

 

Завантажити документи postanova_rekomendacii.doc [153 Kb]

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

 

(за матеріалами сайту Верховної Ради України)