Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

Z8bereznia_2016l1Дорогі жінки, колеги - освітянки!

З почуттям шани  та глибокої поваги вітаємо Вас с найпрекраснішим днем весни, святом  відродження природи, торжества жіночої краси - Днем 8 Березня!

Жінка – це запрошення до щастя. Усе найсвятіше, що дарує нам доля пов’язане саме з вами, вашою добротою, ніжністю, любов’ю.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги,  родинного затишку, чудового настрою.

Нехай доля буде до Вас щедрою і доброю, дарує любов та радість і  кожен день буде мирним і сонячним, а душу зігрівають пелюстки подарованих квітів і щирі слова.

Президія обласного комітету Профспілки

працівників освіти і науки України


pictures-16