Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1455137949_online-community-networkingЯк уже повідомлялося, у грудні 2015 року ЦК Профспілки направлено лист на Голову СПО профспілок із проханням врахувати позицію ЦК Профспілки та не допустити прийняття законопроекту № 3474, який звужує права осіб, які навчаються, на участь у професійних спілках т а обмежує гарантії діяльності самих профспілок.

Голова ФПУ Григорій Осовий 5 лютого звернувся з листом до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з приводу зареєстрованого у парламенті законопроекту № 3474 «Про внесення змін до Закону України» Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (щодо діяльності студентських профспілок)», норми якого спрямовані на звуження прав осіб, які навчаються, на участь у професійних спілках, обмеження прав і гарантій діяльності профспілок.

У листі, зокрема наголошується, що за результатами обговорення зазначеного законопроекту делегатами VIII З’їзду Профспілки працівників освіти і науки України одностайно прийнято резолюцію про його неприйнятність з огляду на наведене вище.

Федерацією профспілок України з моменту ініціювання законопроекту надіслано звернення до Голови Верховної Ради України, Комітету соціальної політики та пенсійного забезпечення, народних депутатів, де зазначалося про порушення міжнародною та вітчизняного законодавства, пропонувалося його відхилення та зняття з розгляду, а також вказувалося на конкретні порушення та перевищення повноважень державних органів і посадових осіб.

Федерацією профспілок України, у зв’язку із зазначеним, пропонується не включати законопроект № 3474 у порядок денний сесії Верховної Ради України до моменту отримання правового експертного висновку Міжнародного бюро праці, куди вже скеровано законопроект.

 

Завантажити документ 127-_fpu.pdf [139,26 Kb]

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України