Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

z_novim_rokom_2015_Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

 

.......Бажаємо Вам міцного здоров׳я і витримки, творчих успіхів і вдачі, миру та злагоди. Зичимо, щоб усі складнощі бурхливого життя відійшли з роком минулим, щоб домівки ваші повнилися добром та Божим Благословенням, щоб разом з чарівними новорічними дзвонами увійшли у ваш дім спокій, добробут. Хай рік Новий буде щедрим на радість, принесе усім нам мудрість і терпіння, взаємоповагу та впевненість у кращому майбутньому.

Миру, злагоди у 2016 році! З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України

Галина Бєлікова

z_novim_2016r