Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1450384835_akciya-113-of-11317 грудня 2015 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти під головуванням Голова Комітету Лілії Гриневич.

Участь у роботі заходу взяли члени комітеті – народні депутати, науковці, представники Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, освітянських організацій тощо. Від Профспілки працівників освіти і науки України – Сергій Романюк.

До обговорення було винесено ряд актуальних питань проблеми освіти і науки:

– проект Закону про Державний бюджет України на 2016 рік (реєстр. № 3000 від 11.12.2015 р.);

– проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики) (реєстр. № 3628 від 11.12.2015 р.);

– проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо узгодження норм Бюджетного кодексу зі змінами до галузевого та податкового законодавства) (реєстр. № 3629 від 11.12.2015 р.).

Після виступів та презентацій, дискусій та обговорень Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти рекомендував направити на доопрацювання проект бюджету на 2016 рік та ряд додаткових законопроектів.

 

Пропозиції Профспілки працівників освіти і науки України взяті до уваги.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України