Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1449829708_img_8739Відповідно до Плану дій Федерації профспілок України на захист конституційних трудових прав працівників, затверджений постановою Президії ФПУ від 6.10.2015 № П-40-2,  11 грудня 2015 року, профспілки пікетували Верховну Раду України.

На акцію вийшли голови первинних профспілкових організацій, всеукраїнських профспілок, профспілковий актив Києва, Харкова, Вінниці, Хмельницького, Київської області, які були учасниками Всеукраїнських зборів голів первинних профспілкових організацій 30 листопада в Києві.

Делегація від освітянської профспілки була найчисельнішою – понад 200 осіб.

Метою сьогоднішньої акції є привернення уваги урядових структур до порушень конституційних, трудових прав працівників в Україні.

Профспілки не погоджується з політикою Кабміну щодо заморожування соціальних стандартів та показниками, що планується закласти у проекті Держбюджету на наступний рік.

Так, профспілки вимагають:

– розпочати повноцінний соціальний діалог з профспілками;

– приймати рішення щодо реформ у соціальній та трудовій сферах виключно після широкого публічного обговорення;

– зупинити дискримінацію в оплаті праці працівників бюджетної сфери;

– зменшити різницю між мінімальною заробітною платою та першим тарифним розрядом ЄТС;

– відновити за рахунок коштів соціального страхування часткове фінансування лікування застрахованих осіб і членів їхніх сімей у санаторно-курортних закладах;

– скасувати оподаткування пенсій та утримання з них військового збору, поновити виплату пенсій у повному обсязі працюючим пенсіонерам;

– розробити і запровадити Програму підтримки молоді та студентів тощо.

Також 16 грудня заплановано пікетування Верховної Ради України під час розгляду проекту Державного бюджету України на 2016 рік.

Про їх результати цих пікетувань буде поінформовано міжнародні профспілкові організації, членами яких є ФПУ, та Міжнародну організацію праці.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України