Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

PLOK_001215_58749 грудня 2015 відбувся ІІ пленум обкому Профспілки працівників освіти і науки України.

На засіданні пленуму затверджено «Основні напрями діяльності Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки», Положення та склад постійно-діючих комісій обласного комітету, план реалізації критичних зауважень, пропозицій, висловлених у ході ХІХ звітно-виборної конференції Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Розглянуті питання «Про стан інформаційної роботи Дніпродзержинської міської організації Профспілки», «Про стан дотримання законодавства про працю та виконання положень Галузевої угоди в частині нормування, оплати праці та житлово-побутового забезпечення працівників в первинних профспілкових організаціях Солонянського району».

Організації Профспілки у зазначених регіонах очолюють члени Центрального комітету Профспілки І.П. Небосенко, В.М. Сиволоб.

Прийняті постанови, які зобов’язують активізувати роботу виборних органів всіх членських організацій у відповідних напрямах.

PLOK-0112155895