Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1448610936_9946-1На виконання рішення СПО об’єднань профспілок від 25.05.2015 №23-1 «Про позицію СПО об'єднань профспілок щодо укладення Генеральної угоди на новий строк» у жовтні цього року на рівні керівництва Сторін соціального діалогу проведено консультації з метою пошуку компромісних рішень та визначення позиції кожної із сторін стосовно укладення Генеральної угоди на новий строк.

За результатами цих консультацій відбулися наради 23 жовтня – з керівництвом профоб’єднань – суб’єктами Угоди про утворення СПО та 26 жовтня – з всеукраїнськими профспілками, що входять до складу ФПУ.

За підсумками цих нарад запропоновано висловити свою позицію щодо укладення чи не укладення Генеральної угоди на новий строк, надіславши таку інформацію з відповідним обґрунтуванням.

Результати такого опитування, розглянуті 9 листопада 2015 року на засіданні СПО об’єднань профспілок. Вцілому члени СПО об'єднань профспілок висловили підтримку необхідності укладення Генеральної угоди на новий строк, проте залишаються неврегульованними принципові питання оплати праці працівників бюджетної сфери та принципів формування розмірів мінімальної заробітної плати, і в результаті, не забезпечення вимоги статті 4 Закону України «Про колективні договори і угоди», СПО об'єднань профспілок прийняв рішення про неможливість укладення Генеральної угоди.

Зважаючи на зазначене, 11 листопада 2015 року направлено відкритого листа за підписами керівників національних профоб’єднань до Прем’єр-міністра А.П. Яценюка з вимогою проведення за його участю консультацій Сторін переговорного процесу для вироблення взаємоприйнятного рішення по названим розбіжностям у термін до 30 листопада, тобто до проведення Всеукраїнських зборів голів первинних профспілкових організацій.

Вважаємо, остаточне рішення щодо врегулювання розбіжностей має бути визначено колегіальними органами профоб'єднань, зокрема ФПУ планує розглянути це питання 30 листопада після Зборів голів первинних профспілкових організацій.

 

Завантажити документ proekt_gen_ygodu.doc [201 Kb] , tabl_rozb.doc [75 Kb]

 

 

За матеріалами ФПУ