Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

cb_001015_1560Згідно з планом роботи Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України 22-23 жовтня на базі Зонального навчально-методичного центра відбувся семінар бухгалтерів профспілкових організацій галузі.

В роботі семінару взяли участь директор філії редакції журналу «Вісник» податкової служби України Волк Надія Іванівна, заступник начальника управління відділу пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України у Кіровському районі м. Дніпропетровська Липова Валентина Анатоліївна, заступник завідуючого відділом експертизи тимчасової непрацездатності та надання матеріального забезпечення ВД ОВ ФССС з ТВП Ярихович Сергій Володимирович.

Учасники семінару ознайомились з порядком оподаткування профспілкових виплат, з новими правилами нарахування лікарняних та декретних листів, основними напрямами роботи управлінь Пенсіонного фонду України. З лекцією «Про організацію бухгалтерського обліку в профспілкових організаціях» виступила завідуюча фінансовим відділом обласного комітету Профспілки Волошина Інна Михайлівна.

Бухгалтери профспілкових організацій отримали добірку документів для використання їх в практичній роботі. На думку учасників семінару отриманні знання допоможуть фінансово забезпечити напрями профспілкової роботи.

cb_011015_1568

cb_021015_1570

cd_031015_1574

cb_041015_1553

cb_051015_1560