Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1444391630_atКабінетом Міністрів України прийнято постанову від 8 жовтня 2015 р. №797 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 р. № 165», якою з 1 вересня 2015 р. встановлюється розмір мінімальної ординарної академічної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів у розмірі 311 гривень на місяць; для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», – 622 гривні на місяць; для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», – 825 гривень на місяць.

Постановою також регулюються розміри соціальної стипендії; академічної стипендії Президента України; іменних та академічних стипендій, заснованих Кабінетом Міністрів України; стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів; стипендії Президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук; стипендії Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; стипендії імені Тараса Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

Водночас повідомляємо, що листом від 23 вересня 2015 року № 02-5/474 ЦК Профспілки звертався до Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка з приводу необхідності підвищення з 1 вересня 2015 року розмірів стипендії студентам вищих та учням професійно-технічних навчальних закладів не нижче від темпів зростання прожиткового мінімуму, а також збільшення обсягів видатків з державного бюджету для забезпечення індексації стипендії у зв’язку з інфляцією.

 

Завантажити документ postanova_stupendii.doc [35,5 Kb]

 

 

Відділ студентської молоді ЦК Профспілки