Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1394090713_1393883760_3_312 жовтня 2015 р. відбулося засідання президії Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Обласний комітет Профспілки глибоко стурбований у зв’язку з антиконституційними заявами посадових осіб держави щодо намірів звільнення з роботи учителів – пенсіонерів.

12 жовтня п.р. терміново пройшло позачергове засідання президії, де прийнято постанову  про безпідставність запровадження контрактної форми трудового договору для всіх категорій педагогічних працівників установ і закладів освіти та направлено зверення до Президента України П.Порошенка.

Відповідні зверення також направлено Прем'єр-міністру України А.Яценюку, Голові комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Л.Гриневич, Міністру освіти і науки україни С.Квіту.

poctanova_03011015

lict_021015

 

 

Завантажити заяву Профспілки zayava_profspilku.pdf [170,49 Kb]