Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

Z_dnem_osv_15_Дорогі колеги, шановні освітяни!

Прийміть найщиріші вітання  з нагоди професійного свята -  Дня працівників освіти.

Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, відданої  праці на благо рідної України.

Нехай щодня  звучать для Вас найгарніші і найтепліші слова вдячності, на які Ви по праву заслуговуєте, а Ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму,  успіху, достатку, родинного  щастя.

Бажаю  творчого натхнення, нових перемог та здобутків.

Зі святом! Миру  Вам, злагоди і добра!

З повагою,

Голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

Г.В. Бєлікова

Z_dnem_osv_15_1