Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

Resize_of_DSC03205Відбулося чергове засідання президії обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Вела засідання голова обкому Профспілки Бєлікова Галина Володимирівна.

Основним було питання про скликання чергового пленуму обкому Профспілки з порядком денним :

«Про виконання Закону України «Про охорону праці» і атестацію робочих місць працюючих в шкідливих умовах в установах і закладах освіти області».

Заслухавши і обговоривши виступ, члени президії прийняли відповідну постанову.

Крім того, на засіданні було заслухано інформацію про стан додержання законодавства про працю в закладах освіти Самарського району.  З даного питання доповів завідувач юридичним відділом обкому профспілки Козелецький П.І.

Було також розглянуто деякі внутрішньоспілкові питання і прийнято відповідні постанови.