z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1442496855_11715017 серпня 2015 року ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Верховного Суду України із заявою про перегляд рішень судів першої, апеляційної та касаційної інстанцій, які прийняті в адміністративній справі про надбавки вчителям за престижність праці, а також бібліотекарям за особливі умови.

Рішеннями судів, що переглядатиме Верховний Суд України, відмовлено у задоволенні позову Профспілки про скасування спірних постанов Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 № 88 та № 89, якими фактично дозволено керівникам установ та закладів освіти не виплачувати зазначені надбавки.

ЦК Профспілки просить скасувати рішення Вищого адміністративного суду України від 18 серпня 2015 року, Київського апеляційного адміністративного суду від 30 липня 2015 року та Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 вересня 2014 року, які прийняті в адміністративній справі № 826/5213/14 за позовом Профспілки працівників освіти і науки України до Кабінету Міністрів України, третя особа Міністерство освіти і науки України про визнання протиправними та скасування постанов від 25.03.2014 № 88 та від 25.03.2014 № 89, та ухвалити нове судове рішення, яким відновити права педагогічних та бібліотечних працівників на виплату надбавок у фіксованому розмірі.

Позиція Профспілки полягає в наступному:

– конституційні принципи, на яких базується здійснення прав і свобод людини і громадянина в Україні, включаючи і право на працю, на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом, набуте у сфері трудової діяльності, відповідно до статей 22, 43 Конституції України, не може бути скасоване, звужене;

– правовою гарантією забезпечення державою даного права є виконання прийнятих на себе зобов’язань, виходячи з положень принципу верховенства права, закріпленого статтею 8 Конституції України;

– всі конституційно чи законодавчо закріплені соціальні права працівників підлягають безпосередньому забезпеченню уповноваженими державними інституціями та судовому захисту.

 

Завантажити документ zayava-do-verxovnogo-sudu-ukrayini-1.pdf [514,23 Kb]

 

 

Юридичний відділ ЦК Профспілки