Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1442387626_bi_600Держказначейство проінформувало Федерацію профспілок України про загальний обсяг фактичного надання з держбюджету місцевим бюджетам освітньої та медичної субвенцій, а також субвенції на підготовку робітничих кадрів станом на 1 вересня 2015 року.

Саме ці субвенції забезпечують регіони коштами на фінансування медицини і освіти, зокрема спрямовуються на виплату зарплат персоналу.

Проте, це не остаточне корегування загальних обсягів відповідних субвенцій. На розгляд Верховної Ради України Уряд вніс проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» (щодо підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати) (реєстр. №3060 від 9.09.2015).

У зв’язку з запропонованим збільшенням з 1 вересня ц.р. розміру мінімальної заробітної плати з 1218 до 1378 грн та наміром Уряду зберегти грошовий розрив між розмірами даного показника та базового тарифного розряду ЄТС передбачено збільшення обсягів:

– медичної субвенції до розміру 46 177 023,6 тис. грн;

– освітньої субвенції до розміру 43 443 228,3 тис. грн;

– субвенції на підготовку робітничих кадрів до розміру 6 008 126,2 тис. гривень.

Разом з тим, згідно даних Державної казначейської служби України, станом на 1 вересня 2015 року загальна картина виконання розпису щодо надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 47%, а у розрізі регіонів показник виконання розпису за січень-серпень п.р. коливається в межах 34,2-95,5%.

Завантажити документи subvenciyi_01.09.2015.doc [963,5 Kb], osvitnya.doc [48 Kb]

 

 

За інформацією Державної казначейської служби України,

Федерації профспілок України