Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

S_0009159090102За планом роботи Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України 9-10 вересня відбувся семінар-навчання голів районих, міських організацій профспілки, голів профкомів вищих навчальних закладів І-ІУ рівнів акредитаціїї. Семінар проходив на базі санаторію «Новомосковський», який розташовано в самому центрі реліктового лісу, серед мальовничього пейзажу. Темою семінару було обрано питання «Шляхи удосконалення системи оздоровлення та відпочинку членів профспілки».

Відкриваючи семінар, голова обкому профспілки Галина Бєлікова, відзначила, що основною метою такої зустрічі є виявлення найефективніших сучасних форм профспілкової роботи, а саме пошук нових можливостей оздоровлення членів профспілки в умовах сьогодення.

У роботі семінару взяли участь головний лікар ДП "Санаторій"Новомосковський" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" Андрієнко О.І., заступник директора виконавчої дирекції ФСС з ТВП Гєрамисенко О.Ю. Присутнім було представлено та детально прокоментовано цілий ряд програм та проектів.

На засіданні «круглого столу» відбулася серйозна, ділова розмова про те, що профспілковій організації треба бути більш бойовою, більш ініціативною структурою, шукати й впроваджувати нові, прогресивні форми роботи, підіймати авторитет конкретними справами.

Учасники семінару обговорили проблемні питання, поділилися власним досвідом роботи.

S_0109159090102

S_020915_1526

S_0220915_1536

S_050915_1545

S_0509151547