z_novim_rokom_2021Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Новорічними святами.

Рік, що минає, був непростим, але водночас насиченим знаковими подіями, напруженою працею. Він збагатив нас новим професійним та життєвим досвідом, зробив сильнішими і мудрішими. Сподіваємося та віримо, що новий рік стане роком позитивних змін, перемог та досягнень.

Бажаємо Вам миру й міцного здоров’я, щастя й любові, радості й віри, творчих успіхів й цікавих подій.

Щасливого Нового року!

За дорученням президії

голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Сергій Козорог

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

S_0009159090102За планом роботи Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України 9-10 вересня відбувся семінар-навчання голів районих, міських організацій профспілки, голів профкомів вищих навчальних закладів І-ІУ рівнів акредитаціїї. Семінар проходив на базі санаторію «Новомосковський», який розташовано в самому центрі реліктового лісу, серед мальовничього пейзажу. Темою семінару було обрано питання «Шляхи удосконалення системи оздоровлення та відпочинку членів профспілки».

Відкриваючи семінар, голова обкому профспілки Галина Бєлікова, відзначила, що основною метою такої зустрічі є виявлення найефективніших сучасних форм профспілкової роботи, а саме пошук нових можливостей оздоровлення членів профспілки в умовах сьогодення.

У роботі семінару взяли участь головний лікар ДП "Санаторій"Новомосковський" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" Андрієнко О.І., заступник директора виконавчої дирекції ФСС з ТВП Гєрамисенко О.Ю. Присутнім було представлено та детально прокоментовано цілий ряд програм та проектів.

На засіданні «круглого столу» відбулася серйозна, ділова розмова про те, що профспілковій організації треба бути більш бойовою, більш ініціативною структурою, шукати й впроваджувати нові, прогресивні форми роботи, підіймати авторитет конкретними справами.

Учасники семінару обговорили проблемні питання, поділилися власним досвідом роботи.

S_0109159090102

S_020915_1526

S_0220915_1536

S_050915_1545

S_0509151547