Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1441194635_deutsche_welle«З вересня в Україні збільшаться мінімальна зарплата та прожитковий мінімум. Урядовці хваляться, що, попри скруту, знайшли гроші і на підвищення соцвиплат. Однак у профспілках це вважають знущанням на працюючими».

Такою є преамбула до статті «Підвищення соцстандартів: популізм для працюючих жебраків», що вийшла на сторінках німецької міжнародної інформаційної агенції «Deutsche Welle».

Голова профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, спілкуючись із журналістами «Deutsche Welle», зокрема зазначив, що освітяни фактично вже за межею бідності. Посадовий оклад вчителя – 1800 гривень. Це дика несправедливість, адже не може кваліфікований спеціаліст отримувати менше, ніж йому потрібно на прожиття.

У статті також йдеться про те, що у Профспілці працівників освіти і науки України констатують, що зарплатня освітян настільки мізерна, що сто відсотків педагогічних працівників можуть претендувати на отримання субсидії на оплату комунальних тарифів….

 

Завантажити повну версію статті pidvishhennya-socstandartiv_-populizm-_-ukrayina.pdf [240,32 Kb]

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України