Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

 

nov_0008151503Нещодавно у Будинку профспілок відбувся обласний семінар новообраних голів профспілкових організацій.

Відкрила семінар Бєлікова Г.В., голова обласного комітету Профспілки. Вона звернула увагу присутніх на роль та місце профспілкового лідера у захисті соціально - економічних прав членів Профспілки у сучасних умовах.

 

У роботі семінару брали участь – Зуяк Н.І., завідуюча відділом з соціально-економічних питань обкому Профспілки, Волошина І.М., зав. фінансовим відділом обкому Профспілки, Ткач М.І., голова ревізійної комісії обласної організації Профспілки.

Обговорювалися на семінарі питання організаційної, колективно – договірної, фінансової роботи, проблеми та шляхи вирішення змін в освітньому законодавстві.

Завершився семінар обміном думок та відповідями на запитання.

nov_0108151506

nov_020815_1503

nov_0308151504

nov_0408151507