Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

4IMG_9288_12Кожного року, починаючи з 1965, дитячий оздоровчий табір «Лісова казка», який належить Дніпропетровській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України, гостинно приймає дітей працівників освіти області.

«Лісова казка» - чудовий дім – в цьому впевнені усі, хто хоча б раз поринув у країну дитинства, щастя, добра й любові.

Забезпечує таку атмосферу колектив працівників табору, у якому  за багато років сформувалась команда однодумців на чолі з Вікторією Желєзною, Вадимом Тузлуковим, Людмилою Прокопенко.

Задовго до оздоровчого сезону плануються напрями виховної роботи з дітьми, покращується  матеріальна база табору. Щоденні заходи у таборі об’єднанні єдиною тематикою – мандри по Україні, країнах світу тощо.

Друга оздоровча зміна влітку 2015 р. присвячена ювілею табору і проходить під гаслом «Профспілкова сім’я – це ти, це я !».

17 липня у таборі відбулось велике свято – згадали історію табору, вшанували ветеранів-педагогів, привітали тих, хто з вихованців доріс до вихователів. Всі діти отримали яскраві профспілкові білети учасника відпочинку ДЗОТ «Лісова казка». Прикрасою свята стала насичена концертна програма за участю дорослих та дітлахів.

Доброї щасливої дороги тобі, профспілкова сім’я «Лісової казки»!

DlhE0raeSA0_

DSC02070_

taYOAVXZEbU

DSC02055

DSC02028

 

 

Більше фотографій можно подивитися у фотоальбомі - 18.07.15 Дитячій оздоровниці «Лісова казка» - 50 !