Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1436431366_bez-imeni-1ЦК Профспілки привертає увагу виборних органів профспілкових організацій усіх рівнів на необхідність посилення контролю за дотриманням трудових прав працівників навчальних закладів на своєчасну і в повному обсязі оплату щорічних відпусток та надання допомоги на оздоровлення в розмірі посадового окладу педагогічним і науково педагогічним працівникам, що гарантована статтею 57 Закону України «Про освіту».

Нагадуємо, що відповідно до статті 115 Кодексу Законів про працю України заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки має виплачуватися не пізніше ніж за три дні до початку відпустки.

Про необхідність забезпечення своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати за час щорічної відпустки працівникам галузі освіти та виплати допомоги на оздоровлення при її наданні педагогічним та науково-педагогічним працівникам установ та закладів освіти наголошується також у листі Міністерства освіти і науки України від 29.05.2015 р. № 1/9-272, який спрямовано на адресу керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської держадміністрацій, голів рад ректорів (директорів) вищих навчальних закладів, керівників інших закладів і установ освіти, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України.

 

Завантажити лист list-mon-vidpuskni-1-9-272.doc [32 Kb]

 

 

Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки