Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

R_001433945878_img_002210 червня 2015 року представників профспілкових організацій, трудових колективів багатьох галузей економіки України втретє прийшли під стіни Будівлі Уряду щоби висловити свій протест проти зниження рівня життя та урізання соціальних гарантій працівникам країни та пенсіонерам.

Серед учасників акції протесту – представники Федерації профспілок України, профспілкових організацій та профоб’єднань авіапрацівників, працівників галузі освіту, автотранспорту, будівництва і промисловості будівельних матеріалів, нафтової промисловості, таксистів, транспорту, автосільгоспмашу, машметалообробки, машприладобудування, оборонної промисловості, держустанов, зв’язку, споживчої кооперації, газових господарств, геології, геодезії та картографії, лісового господарства, морського транспорту, текстильної та легкої промисловості, атомної енергетики, інноваційних і малих підприємств, річкового транспорту, радіоелектроніки, рибного господарства, суднобудування, а також представники профспілок Волинської та Чернігівської областей.

Це був черговий етап проведення довготривалої консолідованої галузево-регіональної акції протесту профспілок – пікетування Кабінету Міністрів України, щоб висловити своє відношення до урядової політики «затягування пасків», свою солідарність з тими, хто щоденно відстоює законні права та інтереси людини праці.

Мітинг відкрив заступник Голови Федерації профспілок України Сергій Українець. Він, зокрема, зазначив: «Сьогодні на третій пікет до Кабінету міністрів вийшли найбільші профспілкові об’єднання України: Федерація профспілок України, Федерація профспілок працівників транспорту, Конфедерація вільних профспілок, Об’єднання профспілок «Єдність». Разом з профспілками – «Союз Чорнобиль України», Організація ветеранів України, воїни-афганці і всіх спонукала вийти відверта брехня з боку влади, нуль реформ, шалені ціни і економічний занепад, безробіття, злиденне життя!».

Учасники пікету передали в Кабінет Міністрів України вимоги щодо захисту соціально-трудових і економічних прав працівників, які відповідно до Конституції України та чинного законодавства висунув Уряду Спільний представницький орган профспілок. А основна вимога профспілок – справедливі ціни на газ і справедливі тарифи на комунальні послуги, підвищення заробітних плат та пенсій.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України