Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1433335829_20150603-piket2064Щоб захистити права людей праці та зупинити вал антисоціальних рішень та економічних ініціатив влади профспілки об’єднання України, які представляють понад 8 млн. членів вимушені вдатися до публічних акцій протесту та вступити у колективний трудовий спір на національному рівні з Урядом і об’єднаннями організацій роботодавців.

Як уже повідомлялося, профспілки вийшли на другу акцію протесту проти порушення основних конституційних прав працівників.

Із виступів учасників акції

1433358407_20150603-piket2019«Сьогодні тут під стіни Кабміну вийшли профспілки, що входять до Спільного представницького органу, аби разом підкріпити свої наміри активного захисту прав освітян, медиків, залізничників, працівників соціальної сфери, АПК тощо.

Наші вимоги уже передано до Уряду, але, на поки ми не бачимо кроків назустріч своєму народу, працюючих людей, студентської молоді – майбутнього економіки країни.

Ми, зокрема, вимагаємо перегляду розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та прийняття Постанови Кабінету Міністрів України щодо збільшення посадового окладу працівників І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з метою відповідної компенсації їх інфляційного знецінення у 2014-2015 роках, а також відновлення санаторно-курортного лікування і оздоровлення дітей, студентів, працівників галузі, як ефективного засобу збереження трудового потенціалу нації!».

Сергій Романюк,  заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України

1433358496_20150603-piket2078«Влада, певне, забула про те, що саме ми, на своїх плечах привели їх до керівних посад в Уряді. Забула про народ, забула про учителів…

У нас відібрали доплати і надбавки, їх як десь і виплачують, то по-різному, де п’ять, де десять відсотків, замість фіксованих двадцяти…

Я вже не кажу про відпочинок дітей, які цього літа будуть оздоровлюватися максимум у пришкільних таборах – на асфальті. Адже санаторна система зараз уже не працює, і ні діти, ні дорослі не можуть підкріпити своє здоров’я санаторних закладах. Владо, почуйте нас, бо буде лихо!».

Віра Соколенко, голова Обухівської районної організації Профспілки, Київська область

1433358670_1433332545_021-akciya02«Конституція України має бути Біблією для урядовців, влади А її шматують кожного разу, коли виникають певні політичні забаганки. Це константа, де виписані усі наші права і гарантії…

Як можна було допустити, щоб пенсіонер стояв перед вибором чи сплатити за комунальні платежі чи купити собі ліки на мізерну пенсію.

Якщо влада не піде профспілкам назустріч, вони будуть змушені оголосити загальнонаціональний страйк!».

Олександр Яцунь, голова Київської міської організації Профспілки

1433358662_1433332538_023-akciya02«Сьогодні я говорю від імені освітян Ічнянської організації, Чернігівської області. Після Революції гідності ми з розумінням поставилися до необхідного затягування пасків, але пройшов рік і ми так і не зрозуміли, чого ці паски затягували тільки бідні люди, а не ті, хто спричинив кризу у країні.

Чому замість реформ Кабінет Міністрів України вдався до найпростішого – економії бюджетних витрат за рахунок урізання соціальних гарантій мільйонам бюджетників і пенсій пенсіонерам?!...

Хочу звернутися особисто до Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка – чому фондами, які ми формуємо, почала розпоряджатися держава? Чому лікуватися і відпочивати можуть лише олігархи, високопосадовці і їх діти? А вчитель, прибиральник не може мати путівку до санаторію?

Ми розуміємо часи нелегкі, але зважте й на наші проблеми! Не примушуйте нас знову виходити на Майдан. Сподіваюся, наші урядовці нас почують і зрозуміють!».

Віра Савченко, голова Ічнянської районної організації Профспілки, Чернігівська область

 

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України