chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

KurysАвтор - Курись Олена Олександрівна

Дата народження -10.02.1991 р.

Місце роботи -НВК  № 36 м. Дніпропетровська

Посада - учитeль початкових класів

 

 

 

 

 

 

 

Формула успіху молодого вчителя

Учитель і учень ростуть разом.

Століттями накопичувалась теорія про те, яким має бути ідеальний учитель. Як правило, визначаючи рамки такої "ідеальності" особистості вчителя, ураховують не тільки такі особисті якості, як цілеспрямованість, характер, здібності, а й багато якостей, які доповнюють ці поняття. Але жодна книжка не дає точної і чіткої формули успіху молодого вчителя. Жодна книжка не формулює чітких правил і положень, які зроблять з тебе справжнього вчителя. Але ті люди, які обрані долею, вміють читати між рядків і створити, відому лише собі одному, формулу успіху і по ній сформувати «ідеал».

Першою складовою успіху у педагогічній діяльності, на мою думку, є безмежна любов до дітей. Адже тільки вчитель, який обожнює своїх вихованців зможе стати на цю стежину. Відомий вислів і педагогічне кредо В.О.Сухомлинського «Серце віддаю дітям» чітко виражає думку про відданість своїй професії та дітям. Тільки любов’ю можна досягти зустрічної любові і тільки доброта виховає справді добрих людей.

Звичайно, не менш важливим аспектом є постійний саморозвиток і глибокі знання. Якщо вчитель припиняє вчитися, то це вже не справжній вчитель. Є відповідне  суспільство, в якомуживуть люди, втому числі і вчителі, воно вимагає постійного розвитку та руху вперед. Раніше вчителі були відданими патріотами та намагалися відповідати своїй професії. Зараз, тільки наполегливість та знання зможуть допомогти реалізувати себе по-справжньому.

Зовсім недавно, я знайомилася з історією та походженням різних імен. І знайшла своє імя, що в перекладі означає «палаючий факел», або «та, що несе світло». І прийшло на думку те, що і вчитель обов’язково повинен нести світло дітям, палати сам і запалювати  ітерес в інших -  і тоді ми зможемо змінити світ на краще. Недарма філософи  зображували своїх богів у вигляді фонтану, біля якого стоять безліч глечиків різного розміру, що порівнювалися з людьми. І цей фонтан наповнював своєю священною водою знання та любові кожну посудину по самі вінця, не зважаючи на те, яку вони мають глибину. І я, як вчитель, намагаюсь наповнити кожнудитину  знаннями,  запалити  їх  серця  любов’ю. Вчитель  несе в собі високу місію. Заплющивши очі, ми можемо собі уявити ідеальний світ, який наповнений коханням, повагою, щирістю, добротою та іншими  якостями. Світ, де живуть лише гідні люди у ладу з природою та світом. Частинку  такого світу і несе в собі справжній  вчитель.

Отже, для мене формула успіху вчителя складається з любові до дітей, непохитної віри в краще майбутнє, непереривного постійного розвитку та творчого , креативного мислення. Одним словом учитель повинен бути справжньою людиною, факелом, який запалює серця і фонтаном, який наповнює життя.

Курись Олена Олександрівна, учитель НВК №36

tk_01012014_Drqnwwqf9s