Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

cin_glВеликим святковим гала-концертом завершився огляд художньої самодіяльності освітян Синельниківського району.

Метою проведення огляду, в першу чергу, є виховання гармонійно розвиненої особистості на кращих традиціях української культури за допомогою мистецтва. А для профспілкових організаторів – не тільки виявити природні здібності, але і вміти влаштувати свято для кожної освітянської душі.

Концертна програма виявилася доволі насиченою та цікавою: запрошені мали можливість переглянути виступи талановитих учителів. Різнопланові вокальні, хорові та дуетні номери справили неабияке враження на глядачів.

Глядачі з задоволенням та теплотою зустрічали кожен виступ. Майстерний спів вокальних груп Славгородської, Роздорської, Іларіонівської та Комуноленінської СЗШ змінювався запальними танцями вчителів Роздорської, Шевченківської, Дерезуватської шкіл , ліричним виконанням пісень солістами Ю. Цибулько, В. Чичеріної, C. Ярмолюк. А якими оплесками супроводжувались виступи директорів шкіл А.Прядки, О.Бабич, А.Дубовиченка! В абсолютній тиші прозвучав патріотичний вірш В.Баранова «До українців» у виконанні методиста райво О.Чуприни. Байдужих у залі не було: задоволення отримали як глядачі, так і артисти.

Можна пишатися тим, що в Синельниківському районі така велика кількість талановитих співаків, вмілих музикантів, чудових поетів, майстерних, вправних танцюристів.

Велика вдячність учасникам районного огляду художньої самодіяльності, адже пісня і творчість допомагають створити в житті свято.

Голова Синельниківського РК Профспілки  Н.М.Стаценко

 

 

sin_1

sin_2

sin_6

sin_3

sin_4