Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

zar_glКрім щоденної копіткої і напруженої праці по організації навчально-виховного процесу, вчителі Царичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів вміють змістовно відпочивати. Тільки в останні роки ми побували в Умані у всесвітньо відомому Софіївському парку, відвідали старовинне козацьке містечко Чигирин і Полтаву. Цікавими і пам’ятними були екскурсії до наших обласних театрів, зокрема театру одного актора «Крик».

Не виключенням став і нинішній рік – напередодні Дня учителя відбулася пам’ятна поїздка до Дніпропетровська.

Зранку цього дня вчителів щиро і сердечно привітали учні школи, висловивши на нашу адресу багато побажань. А далі естафета привітань і поздоровлень продовжилася в актовій залі райдержадміністрації. Приємно було почути схвальні слова на адресу вчительського загалу.

А по обіді ми вирушили у Дніпропетровськ – в театр опери і балету. Можливо, хто і здивується такому вибору, але не наші екскурсанти. Гомін сміх, піднесений настрій панував у комфортабельному автобусі, що незчулися як і до Петриківки стали доїжджати. Та неочікувано автобус повернув на Іванівку (колишня Колгоспівка), а згодом взяв курс на Гречино. Виявляється, профком підготував нам сюрприз, організувавши екскурсію на хутір «Козацька Січ».

Зустрів царичан бравий юнак на коні і провів аж до Січі. Як і годиться, гостинні господарі піднесли нам хліб-сіль на вишитому рушнику і привітали зі святом. На честь гостей пролунав і постріл з козацької гармати. Цікаво було побачити, як у Петриківському районі відтворили пам'ять про знамениту козацьку добу.

Тут у кількох старовинних хатах, клуні та на подвір'ї створено невеликий музей, де зібрано багато речей із козацького та селянського побуту. Організатори розповіли про козацькі звичаї, показали, як козаки вміли вправно скакати на конях, кидати спис, стріляти із лука, а ще – володіти довгим батогом.

Отримавши заряд позитивної енергії та бадьорості, ми поїхали до Дніпропетровська. Тут, до початку вистави, прогулялись вечірнім проспектом, завітали до парку культури і відпочинку імені Лазаря Глоби.

Та все ж найбільше запам’ятається нам перегляд сучасного балету «Закулисье» , який розповідає про життя артистів, що залишається непомітним для глядачів. Незважаючи на те, що балет складний вид мистецтва, ми з цікавістю поринули у його чарівний світ. До речі, необхідно зазначити, що на виставі було доволі багато глядачів і в тому числі молоді, що не може не радувати.

Висловлюємо щире спасибі організаторам цікавої поїздки – голові профкому С.П.Попику та його бойовим помічникам Н.В.Яшній, О.М.Блосі, С.І.Вовк, які подбали про такий змістовний відпочинок. З нетерпінням будемо чекати нових подорожей та нових сюрпризів.

Члени первинної профспілкової організації

Царичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Жадан Т.І., Чернова М.М.,Головченко

Агібалова Л.Ф., Ляшенко В.І. та інші

zar_1

zar_2

zar_3