Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

ind_glЗ 28 по 30 вересня 2012 р. у лісі, неподалік пгт. Кіровське, відбулися міські змагання зі спортивного туризму.

Представники восьми районів міста Дніпропетровська направили свої команди для участі.

Команда педагогічних працівників Індустріального району була представлена у складі:

Панченко С.В., працівник Будинку Дитячої Творчості. Порубай С.В., викладач Гімназії № 3, Чернета В.М., учитель НВК № 138, Саук В.А, учитель НВК № 139, Зейналов Е.К, учитель СШ № 47, Бикова М.С., учитель СШ № 135, Бєлова К.Р., учитель НВК № 138.

Змагання з туризму — це не лише спорт. Це ще й можливість для педагогічних працівників упродовж трьох днів пожити у палатках, поїсти юшки, звареної на вогнищі, та набратись спогадів, яких вистачить, можливо, і до наступного зльоту.

Туристичний табір — це кілька десятків різнокольорових наметів. Із колонок лунає енергійна музика, на багатті вариться похідна каша .

Досягнута мета змагань, а саме - популяризація та пропаганда туризму і краєзнавства, обмін досвідом між туристськими організаціями та секціями, підвищення туристської майстерності учасників змагань, виявлення найсильніших команд.

В результаті запеклої боротьби з іншими учасниками команда Індустріального району посіла почесне ІІ місце і нагороджена Дипломом та Кубком.

Вітаємо переможців!

Голова районної організації

Профспілки працівників

освіти і науки України

у м. Дніпропетровську Самойлюк Н.С.

ind_1

ind_2

ind_3

ind_5