Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

snd_gl10 жовтня 2012 року в Індустріальній районній організації Профспілки проведено планове навчання для голів первинних профспілкових організацій, бухгалтерів.

Для участі у семінарі були запрошені фахові спеціалісти - представник Пенсійного фонду Індустріального району –головний спеціаліст Абрамова Жанна Василівна, управління праці та соціального захисту населення – Горобець Тамара Миколаївна, Фонду соціального страхування Індустріального району – Пожар Любов Юріївна.

Висвітленні наступні питання: про перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам, про державні соціальні допомоги та тимчасові допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, про встановлення розмірів допомоги на поховання, про внесення змін до порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування.

В ході цієї зустрічі фахівці відповіли на запитання присутніх, надали цікаву інформацію і корисні поради.

Голова районної організації

Профспілки працівників

освіти і науки України

у м. Дніпропетровську Самойлюк Н.С.