Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

jov_glНа початку жовтня традиційно відмічається День працівників освіти та Міжнародне свято – День учителя. А цей жовтень видався дуже щедрим на тепле сонечко, лагідну і бархатну погоду, ніби - то чекав тих хвилин, щоб привітати працівників освіти.

В цьому році ініціатором проведення районного свята виступив райком Профспілки . Профспілковий актив та методисти відділу освіти вирішили змінити формат проведення свята і провести його в своєму Домі - Будинку Профспілок Дніпропетровської області, який є домом для всіх членів Профспілки.

Тепла, затишна та привітна зала… Позитивна атмосфера, усміхнені обличчя, квіти, музика, повітряні кульки – все це атрибути свята. На святкування було запрошено кращих працівників освіти, ветеранів педагогічної праці, представників вчительських династій, багатодітних мам-вчителів, молодих педагогів та інш. Привітали присутніх голова Жовтневої районної ради Лукашова В.Ф., начальник відділу освіти Левчук Л.О., кандидат в депутати Верховної Ради Момот О.І. Але, найщиріші та душевні побажання пролунали від Козорога С.Б., заступника голови обкому Профспілки працівників освіти і науки України та від голови Жовтневого райкому Профспілки Машталір О.В. Було багато нагороджених грамотами, цінними подарунками.

Вітали вчителів і маленькі артисти і досвідчені актори, музиканти та співаки, а також переможці районного огляду - конкурсу художньої самодіяльності – колектив тренерів ДЮЦ «Штурм», вчителі-мужчини СШ № 35, які є постійними учасниками різноманітних районних концертів і свят. А перлиною концертної програми став виступ групи «С-Класс», лауреатів пісенного конкурсу в Італії, учасника програми «Х-фактор».

Дві години свята пролетіли, як «одна хвилина»…Адже ми були в себе дома - в Будинку Профспілок.

Хай всім щастить!

З повагою, голова Жовтневого райкому

Профспілки Працівників освіти і науки

України у м. Дніпропетровську

Машталір О.В.

jov_1

jov_2

jov_3

jov_4