Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

kr_glНа запрошення господарів взяти участь у Спартакіаді прибули команди освітян Нікопольського, Солонянського та Томаківського районів.

Вже традиційно такі змагання щорічно організовуються районними комітетами Профспілки працівників освіти вище названих районів. Основна їх мета покращення фізкультурно-оздоровчої роботи серед працівників освіти, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, обмін досвідом, організація дозвілля членів Профспілки.

Перед початком змагань господарі - криничанці хлібом-сіллю привітали своїх колег – суперників із сусідніх районів, а також спонсорів Спартакіади депутата Верховної Ради України від Партії регіонів Царьова Олега Анатолійовича та голову Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Бєлікову Галину Володимирівну. На відкриття Спартакіади завітали також голова Криничанської районної державної адміністрації, депутат обласної ради Коваль Юрій Анатолійович, голова Криничанської районної ради Тарабрін Володимир Федорович, помічник народного депутата України Царьова О.А., депутат обласної ради Філімонова Галина Федорівна, помічник народного депутата України Царьова О.А., Скажутін Ігор Григорович, завідуюча окружною приймальнею народного депутата України Царьова О.А. Полупанова Лариса Григорівна, начальник відділу освіти Мирошниченко Юлія Григорівна, кандидат у депутати Верховної Ради України від Політичної партії «УДАР» Дідич Валентин Володимирович, депутати Криничанської районної ради Кошляк Микола Миколайович та Терещенко Вікторія Миколаївна. Не обійшли своєю увагою змагання освітян і засоби масової інформації, за перебігом подій слідкували журналісти 34 телеканалу, Криничанської районної газети «Нові рубежі» та Солонянської районної газети «Вперед»

Багато хто із присутніх шановних гостей, звернулися до учасників Спартакіади із теплими словами вітань та побажали командам успіхів у змаганнях.

Потім учасники Спартакіади дали урочисту клятву, якою взяли на себе зобов’язання дотримуватись правил гри та чесно боротись за перемогу.

Право підняти прапор Спартакіади було надано господарям минулорічних та нинішніх змагань – солонянцям та криничанцям

Першими боротися за перемогу вийшли команди волейболістів. В боротьбі за вихід до фіналу пощастило командам Нікопольського та Солонянського районів. У фіналі тяжку перемогу здобули волейболісти Нікопольського району, другі солонянці. У грі за третє місце перемога дісталася томаківцям.

Другими закінчились змагання з настільного тенісу. Тут учасники змагань показали наступні результати: 1 - Нікопольський район, 2 – Криничанський район, 3 – Томаківський район, 4 – Солонянський район.

Незважаючи на абсолютну тишу в кімнаті де проходили змагання з шахів та шашок боротьба там між представниками команд була досить напруженою а переможців визначив лише останній тур. Серед шахістів ними стали нікопольці, другими – солонянці, третіми – криничанці. Змагання з шашок виграли криничанці, слідом за ними розташувалися нікопольці потім солонянці та томаківці.

Завершували змагання Спартакіади футболісти. Паралельно, на двох полях, розпочали свої зустрічі команди Нікопольського та Томаківського і Солонянського та Криничанського районів. Після рівної напруженої боротьби в першому матчі у серії пенальті перемогли нікопольці, в другому господарі із мінімальним рахунком поступилися команді солонянців. В матчі за третє місце криничанці здолали томаківців. А у фіналі удача посміхнулася солонянцям – вони чемпіони Спартакіади з футболу.

В загальному заліку перше місце у відкритій Спартакіаді працівників освіти Криничанського району посіла команда Нікопольського району, друге – Солонянського району, третє – Криничанського району, четверте – Томаківського району.

Кожна із команд – учасниць Спартакіади отримала кубок народного депутата України Царьова О.А., цінні подарунки, медалі та грамоти відділу освіти Криничанської РДА та райкому галузевої Профспілки.

Завершилося спортивне свято спільним обідом гостей та учасників змагань за яким право проведення наступної Спартакіади було передано освітянам Нікопольщини.

Голова Криничанської районної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Ткач М.І.

tkaz_1

tkaz_2

tkaz_3tkaz_4