Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

mar_glЗгідно з планом роботи Марганецького міського комітету Профспілки щодо навчання профспілкового активу було проведено семінар-навчання голів профспілкових організацій та директорів позашкільних навчальних закладів. Семінар відбувся на базі Центра науково-технічної творчості з питань трудових відносин у навчальному закладі.

Голова міськкому Профспілки Г.М. Осьмінкіна звернула увагу присутніх на роль профспілки у вирішенні ситуацій та прийняття рішень про спільні дії адміністрації з профспілковим комітетом, які виникають в ході трудових відносин.

Також було запрошено юриста управління освіти Чередниченко Г.І., яка підкреслила основні аспекти трудових відносин в закладах освіти.

Підсумком стала ділова гра, яка допомогла закріпити отриманні в ході навчання правові знання.

Загалом учасники семінару поділилися власним досвідом, отримали практичні поради, поспілкувалися в дружній атмосфері.

 

Г.М. Осьмінкіна,

голова Марганецької міської організації Профспілки

працівників освіти і науки України

mar_1

mar_2