Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

vs_gl4 жовтня 2012 року в районному Будинку культури на урочистостях, підготовлених Верхньодніпровським районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України та відділом освіти райдержадміністрації, щедро славилися трудівники освітянської ниви, які щодня сумлінно і самовіддано передають підростаючому поколінню свої знання, віддають скарби своєї душі та джерела духовності, добра, істини і краси в ім’я процвітання нашої держави та рідної Верхньодніпровщини.

З щирими поздоровленнями на свято завітали народний депутат України С.М.Глазунов, голова Верхньодніпровської районної державної адміністрації М.М.Цебенко, голова районної ради В.Я.Гарам, начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос, заступники голів райдержадміністрації та районної ради, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації та районної ради, підприємств, установ і організацій, голови територіальних громад району.

За особливі досягнення в галузі освіти близько 50 кращих педагогів та працівників допоміжно-обслуговуючого персоналу навчальних закладів району були відзначені почесними грамотами і подяками голів Дніпропетровської облдержадміністрації та обласної ради, Верхньодніпровської райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти райдержадміністрації, голів територіальних громад та пам’ятними подарунками районного комітету Профспілки. А директор комунального закладу «Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» Л.Ф.Воронцова нагороджена пам’ятною медаллю голови Дніпропетровської облдержадміністрації «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області».

Разом з ведучими вечора Л.М.Коваленко (голова районного комітету галузевої Профспілки) і В.В.Забігаєм (член президії райкому Профспілки, директор Пушкарівської СЗШ) районна освітянська спільнота радо вітала з професійним святом колективи–ювіляри (Верхівцевський НВК «СЗШ №1–ДНЗ», Ганнівський НВК «СЗШ–ДНЗ», Верхньодніпровська СЗШ №3, Новомиколаївська СЗШ №2, Любомирівський ДНЗ), колег – ювілярів педагогічної діяльності, ветеранів освітянських стежин.

На честь Учителя, Вихователя, Педагога, Освітянина майоріли яскраві танцювальні виступи, звучали музичні привітання у виконанні ансамблю спортивного бального танцю «Променад» Верхньодніпровської СЗШ №5 та естрадного оркестру «ВІА-ДУК» Дніпропетровського училища культури, створюючи святковий настрій та отримуючи дружні оплески від учасників цього святкового дійства.

Президія Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України щиро зичить всім спілчанам міцного здоров’я, зіркових професійних злетів, особистого щастя і благополуччя, оптимізму в подальшій реалізації завдань нового стандарту освіти в новій Дніпропетровщині.

 

ЛЮДМИЛА КОВАЛЕНКО,

голова Верхньодніпровського районного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України,

депутат Верхньодніпровської районної ради

vs_0

 

vs_1

vs_2

Vs_3