Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

ves_gl5 жовтня святкувала свій 50-річний ювілей Веселівська СШ Криворізького району.

На урочистостях із цієї нагоди були присутні гості: депутат Верховної Ради України Д.Ю. Шпенов, голови Криворізької райдержадміністрації та Криворізької районної ради О.О. Позивайло та В.С. Мельник, начальник відділу освіти Криворізької РДА Л.В.Кравчик, голова Криворізької районної організації профспілки працівників освіти та науки Н.М. Зарайська, ветерани педагогічної праці, випускники школи.

Народний депутат Д.Ю. Шпенов не вперше у Веселівській школі. І сьогодні побажав учительському колективу напередодні професійного свята творчих успіхів, натхнення і, низько кланяючись, подякував їм за нелегку вчительську працю. Цього разу за сприяння Дмитра Юрійовича школа отримала ноутбук,

Керівники району вручили спортивний інвентар та нагородили Почесними грамотами і подарунками вчителів ветеранів: Письменну А.М., Степанченко О.М., Тищенко В.О.

Начальник відділу освіти А.В. Кравчик привітала колектив школи зі святом, подякувала за плідну працю і нагородила почесними грамотами вчителів: Герун Г.В., Бєляєву А.І., Пістрюгу М.І., Засовіцьку В.О.

Голова райкому Профспілки Н.М.Зарайська, бажаючи колективу школи подальших творчих злетів, вручила грошову премію та привітала з ювілеєм активного учасника всіх профспілкових свят та конкурсу –огляду художньої самодіяльності серед працівників освіти району А.В. Сльоту.

Кожний випускник, який сидів у залі відчував причетність до історії школи і намагався її розповісти.

На жаль, старше покоління ветеранів пішло з життя, і коли на слайдах з’явилися їх фотографії, всі присутні в залі затихли. Мабуть, найголовніше в роботі вчителя те, що його пам’ятають учні.

Після урочистої частини випускники і гості знайомилися з творчими проектами, підготовленими до цієї дати. Проект «Школа за 50 років» особливо привернув увагу гостей. Тут вони побачили себе, своїх учителів, повернулися в далеке дитинство. Пишається школа своїми вчителями – випускниками: Стельмах Л.Г. Новохатько В.В. Засовіцькою В.О. Юрченко Є.В. Горб Н.М. Галушкою О.В. Скалигою Т.В.

Після урочистої частини кожний випускний клас, мав можливість посидіти за партою, згадати шкільні роки.

Голова Криворізької районної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Н.М. Зарайська

 

ves_1

ves_2

ves_3