Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

sv_gl3 жовтня 2012 року у Криворізькому районі відбулися урочистості до Дня працівників освіти. Святково прикрашена зала зустрічала делегації від 23 шкіл та 19 ДНЗ, у складі яких були і керівники та працівники навчальних закладів, ветерани педагогічної праці, і голови первинних профспілкових організацій.

На святі були присутні перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації Ю.А.Волосов, заступник голови Криворізької райради Г.Л.Лопачова, які щиро дякували освітянам на нелегку, але почесну працю.

«Я щаслива, що маю таку команду. Нам із вами можна підкорити будь-яку вершину труднощів. Прошу вас: ідіть упевнено, з гордо піднятою головою,»- саме такими словами закінчила свій вітальний виступ начальник відділу освіти Л.В.Кравчик.

Голова райкому Профспілки Н.М.Зарайська, вітаючи освітян та говорячи про досягнення як на освітянській , так і на профспілковій ниві, зазначила: «Наша Профспілка живе і розвивається завдяки вашій праці, вашій небайдужості, вашому творчому потенціалу. Ми – завжди разом - ось наше профспілкове кредо.»

Не минулося свято і без нагород та цінних подарунків:

- нагрудний знак Дніпропетровської обласної ради «За розвиток регіону» вручено учителю української мови та літератури Червоношахтарської СШ, голові райкому Профспілки Н.М.Зарайській

- за результатами рейтингу конкурсу серед начальників міських та районних управлінь освіти і науки Дніпропетровщини у номінації »Професійна активність» перше місце посіла Л.В.Кравчик –начальник відділу освіти Криворізької РДА

- Почесні грамоти обласної ради отримали : Н.С.Тарасова - учитель початкових класів Златоустівської СШ, С.Г.Подвалюк –учитель фізичної культури Лозуватської СШ №2, Н.В.Сазонова - учитель початкових класів Радушанської СШ, Л.П.Ткачук – заступник директора Лозуватської СШ № 1, М.М.Воронько – директор ДЮСШ

- грамоту управління культури та туризму облдержадміністрації отримала учитель історії Гейківської СШ С.Я.Сенюк

- грамотами відділу освіти нагороджені Н.П.Ярижко –директор Недайводської СШ-сад та А.С.Ланчковський – директор ЦДЮТ

Ю.А.Волосов для навчальних закладів району вручив книги «Інтелектуальні ігри як спосіб розвитку інтелекту. Це зроблено за підтримки Президента України В.Ф.Януковича та за ініціативи губернатора області О.Ю.Вілкула.

Щирі і теплі слова вітання були адресовані ветеранам, які досі дають молодим цінні поради і є для них взірцем. Їх запросили на сцену- Р.С.Гайдукову та В.П.Лісовську, які впродовж багатьох років очолювали районну Профспілку та відділ освіти, у минулому керівників закладів та вчителів В.М.Ущаповського, А.А.Єрошенко, А.А.Поддубняк, В.В.Чорноморець, В.Д.Конюченко, З.П.Васильченко, Н.П.Кияшко. За значний внесок у розвиток освіти Криворіжжя їх нагороджено грамотами та подарунками.

Вшанування освітян прикрасили святковий концерт за участю освітян району – переможців конкурсу –огляду художньої самодіяльності серед працівників освіти, вітальні слова та пісні від учнів та вихованців, відеоролики із шкільного життя.

Голова Криворізької районної організації Профспілки

працівників освіти і науки України Н.М. Зарайська

 

sv_1

sv_2