Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

sof_glВосени цього року Софіївська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України відзначила своє 100-річчя. Згідно наявних музейних матеріалів в далекому 1912 році , на третіх зборах учителів , прийнято рішення про її створення. До ініціативної групи входили Кошеленко, І.Романенко, Таванець та ін..

За час діяльності організація підтвердила свою необхідність та життєздатність , члени профспілки завжди були активними учасниками громадського і політичного життя, відстоювали трудові та соціально- економічні права спілчан.

До ювілейної дати 3 жовтня об 11 годині ранку у районному Будинку школяра відкрито музейну кімнату, де зібрані матеріали з історії розвитку навчальних закладів району . На відкриття були запрошені ветерани праці, представники преси. Право перерізати стрічку було надано заслуженим педагогам, ветеранам праці Недорубі Валентині Федорівні та Проценко Марії Іванівні. Гуртківці - екскурсоводи ознайомили присутніх з основними віхами становлення освіти району та видатними людьми галузі.

У це же ж день на святковий концерт до Дня працівників освіти у районний Будинок культури були запрошені профспілкові лідери, які очолювали організацію останні 50 років : Тригуб Віра Терентіївна, Кончин Олександр Олексійович, Тиркба Римма Олексіївна, Татарець Таїсія Іванівна.

Учасників свята привітали голова райдержадмністрації Мірошниченко В.М, голова районної ради Куліковський В.О. та депутат обласної ради Рожко М.М.

Голова Дніпродзержинської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, член ЦК , Заслужений працівник Профспілки «Золота відзнака» Небосенко Ірина Павлівна та голова Софіївського райкому Профспілки Білоус Наталя Олександрівна привітали спілчан з ювілеєм , вручили почесні грамоти президії обкому Профспілки працівників освіти і та науки України , Софіївського райкому профспілки і вручили подарунки профспілкову активу.

Присутні могли переглянути концертну програму та виставку- конкурс шкільних короваїв, яка діяла в холі районного Будинку культури.

 

Голова Софіївського райкому

Профспілки працівників освіти і науки України

Н.О.Білоус

sof_1

sof_2

sof_3

sof_4