Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

mag_glЗгідно річного плану Магдалинівської районної організації профспілки та відділу освіти районної державної адміністрації на 2012 рік в термін з 14 по 15 вересня поточного року на території березового гаю Чернетчанського лісу відбулися традиційні змагання по туризму серед працівників установ і закладів освіти, присвячених Дню працівників освіти та Всесвітньому дню туризму.

Цього року в змаганнях прийняти участь 11 команд шкіл району, а також на наше запрошення відгукнулися колеги-освітяни Новомосковського, Криворіжського районів та м. Тернівки. Всього учасників понад 200 чол.

Після урочистого відкриття та жеребкування розпочалися змагання. Програма змагань включала:

- "Естафету туристських навичок",

- "Спортивно-туристичну естафету", а також три конкурсних види:

- "Конкурс капітанів",

- "Конкурс кашоварів",

- "Конкурс художньої самодіяльності туристичного напрямку" і окремо

огляд - конкурс самодіяльної творчості.

У кінці змагань були підведені підсумки, проведено нагородження переможців та призерів як в індивідуальному, так і в командному заліку.

Переможцями змагань у командному заліку стала команда Оленівської загальноосвітньої школи Магдалинівського району. В туристичної естафеті та конкурсі художньої самодіяльності туристичного напрямку призових результатів досягли команди м. Тернівки. Дружніми та підготовленими були команди Криворізького і Новомосковського районів. Вони також стали призерами в окремих видах.

Хід змагань постійно висвітлювався на інформаційному табло та озвучувався по мікрофону.

 

Оргкомітет

mag_1

mag_2

mag_3

mag_4