Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Відеоматеріали



Анонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

mtop_000621На виконання річного плану роботи Магдалинівської територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України (далі – ТОП освіти) на 2021 рік, з метою виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, популяризації фізичної культури та активізації спортивно-масової роботи серед працівників галузі, поширення фізичної культури та спорту для виховання молоді та зміцнення здоров’я працівників освіти, широкого залучення працівників освітньої галузі й членів їх родин до занять фізичною культурою та спортом, визначення кращих спортсменів та команд освітян Магдалинівщини в масових видах спорту в червні поточного року пройшла традиційна спартакіада серед збірних команд працівників освіти (далі – Спартакіада освітян).

В цьогорічній Спартакіаді взяло участь чотири збірні команди: команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР», команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД», команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД», команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ».

Спартакіада проводилася в два етапи:

- І етап – 3 червня 2021 року в смт. Магдалинівка (будівля старого приміщення Магдалинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст.); спортивний комплекс КЗ ФСЦФЗН «Спорт для всіх» Магдалинівської селищної ради (колишній спорткомплекс «Мрія»);

ІІ етап – 18 червня 2021 року в с. Оленівка (спортивний майданчик села, спортивна зала Оленівського ЗЗСО І-ІІІ ст.).

Перед початком І етапу Спартакіади, на урочистому відкритті перед учасниками змагань виступили зі словами привітання очільники двох відділів освіти: Попович Н.О., начальник відділу освіти Магдалинівської селищної ради; Коваль О.І., начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Чернеччинської сільської ради (до речі, Олександр Ігнатович приймав безпосередню участь в складі команди освітян Чернеччинської ОТГ з футзалу) та голова Магдалинівської ТОП освіти Руденко І.П. «Минулий рік не дав можливості провести традиційну Спартакіаду освітян з причин обмежених карантинних заходів, повʼязаних з епідеміологічною ситуацією в світі та країні. Під питанням було проведення змагань і цьогоріч. Але прагнення простої зустрічі колег-освітян на спортивних майданчиках, закінчення чергового навчального року, підведення певних підсумків, живе спілкування все таки стало переможним над віртуальними очікуваннями. То ж нехай старт цьогорічної Спартакіади буде вдалим. Всім бажаємо міцного здоров’я, радості перемог індивідуальних та командних, а головне – без травматизму!», – лунало з виступів гостей та організаторів.

Програма Спартакіади включала сім видів спорту: теніс настільний, шашки, більярд, футзал (І етап); стрільба з пневматичної гвинтівки, дартс, волейбол-мікст (ІІ етап).

Вашій увазі пропонуються результати Спартакіади.

Серед майстрів «пінг-понгу» (теніс настільний) в індивідуальній першості серед жінок кращими були:

І місце – Овечко Антоніна (Оленівський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»);

ІІ місце – Саєнко Наталія (Заплавський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД»);

ІІІ місце – Бистра Валентина (Приорільський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»);

4 місце – Ізотікова Ірина (Почино-Софіївський НВК, команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»).

Серед чоловіків:

І місце – Халатур Валерій (Магдалинівська ДЮСШ/Магдалинівський ОЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»);

ІІ місце – Цупик Василь (Чернеччинський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД»);

ІІІ місце – Голубенко Віталій (Жданівський НВК, команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»);

4 місце – Олійник Віктор (Бузівський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»).

Підсумкові командні результати з тенісу настільного:

І місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»;

ІІ місце – команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД»;

ІІІ місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»;

4 місце – команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ».

Цікаво розгортались події за дошками з шашок. Так, в індивідуальній першості серед жінок кращими стали:

І місце – Войтенко Лідія (Заплавський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Чернеччинської ОТГ«ЗАХІД»);

ІІ місце – Тернієвська Світлана (Магдалинівський ОЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»);

ІІІ місце – Мамедова Валентина (Ковпаківський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»);

4 місце – Самокиш Анастасія (Жданівський НВК, команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»).

Серед чоловіків:

І місце – Гида Віталій (Гупалівський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Чернеччинської ОТГ«ЗАХІД»);

ІІ місце – Ерстенюк Тарас (Магдалинівська ДЮСШ, команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»);

ІІІ місце – Кремена Віктор (Личківський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»);

4 місце – Верчук Віктор (Почино-Софіївський НВК, команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»).

Підсумкові командні результати з шашок:

І місце – команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД»;

ІІ місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»;

ІІІ місце – команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»;

4 місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД».

В прем’єрному виді Спартакіади більярді (командний вид) підсумкові результати наступні:

І місце – Безсонов Віталій, Смакота Василь (Заплавський ЗЗСО І-ІІІ ст.) – команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД»;

ІІ місце – Голубенко Володимир (Жданівський НВК), Москаленко Валерій (Почино-Софіївський НВК) – команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»;

ІІІ місце – Бажан Микола (Оленівський ЗЗСО І-ІІІ ст.), Суршко Геннадій (Магдалинівський ОЗЗСО І-ІІІ ст.) – команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»;

4 місце – Кремена Віктор (Личківський ЗЗСО І-ІІІ ст.), Гончарук Олег (Бузівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) – команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ».

В заключному виді І етапу Спартакіади футзалу підсумкова турнірна таблиця мала такий вигляд:

І місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»;

ІІ місце – команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»;

ІІІ місце – команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД»;

4 місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД».

Командну перемогу з футзалу команді освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР» вибори наступні гравці: Прудкосвист Віталій (Шевський ЗЗСО І-ІІІ ст.), Зозуля Юрій (Магдалинівський ОЗЗСО І-ІІІ ст.), Савченко Іван (вчитель-реабілітолог, профспілковий організатор КУ «ІРЦ» Магдалинівської СР), Ерстенюк Тарас, Пащенко Валерій (Магдалинівська ДЮСШ).

В стрільбі з пневматичної гвинтівки (ПГ) в індивідуальній першості серед жінок кращими стали:

І місце – Овечко Антоніна (Оленівський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»);

– Кошман Галина (Заплавський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД»);

ІІ місце – Мамедова Валентина (Ковпаківський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»);

ІІІ місце – Вродливець Ольга (Поливанівський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»).

Серед чоловіків:

І місце – Круть Олег (Дмухайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД»);

ІІ місце – Голубенко Володимир (Жданівський НВК, команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»);

ІІІ місце – Кремена Віктор (Личківський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»);

– Пащенко Валерій (Магдалинівська ДЮСШ, команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»).

Підсумкові командні результати зі стрільби з ПГ:

І місце – команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД»;

ІІ місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»;

ІІІ місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»;

4 місце – команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ».

В «дартсі» в індивідуальній першості серед жінок кращими стали:

І місце – Самокиш Анастасія (Жданівський НВК, команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»);

ІІ місце – Пижова Анна (Ковпаківський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»);

ІІІ місце – Мигур Світлана (Заплавський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Чернеччинської ОТГ«ЗАХІД»);

4 місце – Овечко Антоніна (Оленівський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»).

Серед чоловіків:

І місце – Голубенко Володимир (Жданівський НВК, команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»);

ІІ місце – Кремена Віктор (Личківський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»);

ІІІ місце – Прудкосвист Віталій (Шевський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»);

4 місце – Гида Віталій (Гупалівський ЗЗСО І-ІІІ ст., команда освітян Чернеччинської ОТГ«ЗАХІД»).

Підсумкові командні результати з «дартсу»:

І місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД»;

ІІ місце – команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»;

ІІІ місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»;

4 місце – команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД».

В заключному виді ІІ етапу Спартакіади та в цілому з волейболу команди розташувалися в такій послідовності:

І місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР»;

ІІ місце – команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ»;

ІІІ місце – команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД»;

4 місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД».

Команда-переможець з волейболу Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР» виступала в такому складі: Прудкосвист Віталій (Шевський ЗЗСО І-ІІІ ст.), Зозуля Юрій, Музиченко Альона, Тернієвська Світлана (Магдалинівський ОЗЗСО І-ІІІ ст.), Овечко Антоніна (Оленівський ЗЗСО І-ІІІ ст.), Савченко Іван (КУ «ІРЦ» Магдалинівської СР), Ерстенюк Юлія, Пащенко Валерій (Магдалинівська ДЮСШ).

Тож, за підсумками двох етапів Спартакіади турнірна таблиця має такий остаточний вигляд:

І місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР» – 13 балів;

ІІ місце – команда освітян Чернеччинської ОТГ «ЗАХІД» – 15 балів;

ІІІ місце – команда освітян Магдалинівської ОТГ «СХІД» – 21 бал (за рахунок більшої кількості перших місць у загальному заліку);

4 місце – команда освітян Личківської ОТГ «ПІВНІЧ» – 21 бал.

Оргкомітет Спартакіади хоче відмітити та подякувати за роботу команду суддів/секретарів по видах змагань:

Терещенко І.В., вчитель фізичної культури, голова профспілкового комітету Топчинської гімназії Магдалинівського ліцею Магдалинівської селищної ради (Топчинської філії І-ІІ ст. Магдалинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст.) – головний секретар змагань;

судді змагань: Халатур В.В., тренер-викладач, профспілковий організатор Магдалинівської ДЮСШ, член президії Магдалинівського територіального комітету Профспілки працівників освіти і науки України (далі – ТКП освіти) (теніс настільний, футзал), Гида В.В., вчитель фізичної культури, голова профспілкового комітету Гупалівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (шашки), Булік О.К., в.о. директора КЗ ФСЦФЗН «Спорт для всіх» Магдалинівської СР (більярд), Зозуля Ю.П., вчитель фізичної культури Магдалинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., Ерстенюк Т.М., Пащенко В.Р., тренери-викладачі Магдалинівської ДЮСШ (футзал), Прудкосвист В.М., вчитель фізичної культури Шевського ЗЗСО І-ІІІ ст. (дартс, волейбол); Калюжний В.В., директор Магдалинівського РСТК ТСОУ (стрільба з пневматичної гвинтівки), Орищенко В.П., вчитель фізичної культури Дмухайлівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Нікітенко В.Л., вчитель фізики, голова профспілкового комітету Поливанівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Бойко В.В., вчитель фізичної культури Заплавського ЗЗСО І-ІІІ ст., заступник голови Магдалинівської ТОП освіти, член президії ТКП освіти, Кремена В.В., вчитель фізичної культури Личківського ЗЗСО І-ІІІ ст., Голубенко В.Ю., вчитель фізичної культури Жданівського НВК (волейбол);

секретарі змагань: Мамедова В.С., заступник директора з виховної роботи Ковпаківського ЗЗСО І-ІІІ ст., Кремена В.Б., педагог-організатор Шевського ЗЗСО І-ІІІ ст., Бажан Л.В., викладач Магдалинівського РСТК ТСОУ, Мороз М.О., головний бухгалтер Магдалинівського РСТК ТСОУ, Зеленська Т.О. (с. Котовка).

Переможці та призери Спартакіади в індивідуальному заліку (теніс настільний, шашки, стрільба з пневматичної гвинтівки, дартс) були нагороджені грамотами та медалями.

Команди-переможці та призери Спартакіади в командному заліку (футзал, більярд, волейбол) отримали грамоти, комплект медалей, спортивні статуетки.

Команди-переможці, призери та учасники Спартакіади в загальнокомандному заліку були нагороджені грамотами та кубками від Магдалинівської ТОП освіти.

Вітаємо цьогорічних переможців – збірну команду освітян Магдалинівської ОТГ «ЦЕНТР», яка на протязі двох етапів Спартакіади виступала в такому складі:

Овечко Антоніна (теніс настільний, стрільба з пневматичної гвинтівки, дартс, волейбол), Бажан Микола (більярд) – Оленівський ЗЗСО І-ІІІ ст.; Прудкосвист Віталій (футзал, дартс, волейбол) – Шевський ЗЗСО І-ІІІ ст.; Зозуля Юрій (футзал, волейбол), Суршко Геннадій (більярд), Тернієвська Світлана (шашки, волейбол), Музиченко Альона (волейбол) – Магдалинівський ОЗЗСО І-ІІІ ст.; Халатур Валерій (теніс настільний) – Магдалинівська ДЮСШ/Магдалинівський ОЗЗСО І-ІІІ ст.; Ерстенюк Тарас (шашки, футзал), Пащенко Валерій (футзал, стрільба з пневматичної гвинтівки, волейбол), Ерстенюк Юлія (волейбол) – Магдалинівська ДЮСШ Магдалинівського району; Савченко Іван (футзал, волейбол) – КУ «ІРЦ» Магдалинівської СР».

На урочистому закритті Спартакіади були присутні та проводили нагородження: Попович Н.О., начальник відділу освіти Магдалинівської селищної ради; Свержевська Т.В., в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту виконкому Личківської сільської ради (до речі, Тетяна Володимирівна приймала безпосередню участь в складі команди освітян Личківської ОТГ з волейболу) та голова Магдалинівської ТОП освіти Руденко І.П. «Соціальний діалог між управлінцями в галузі освіти, керівниками закладів освіти та представниками найманих працівників – Профспілками закладів освіти, територіальною організацією Профспілки освітян продовжується. Акцент завжди робиться по вирішенню важливих питань, що стосується трудових відносин, оплати та охорони праці. Але і питання спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи, своєрідного відпочинку, живе спілкування, дозвілля працівників освітньої галузі також повинні бути в пріоритеті!..», – підсумовували у своїх виступах Наталія Олексіївна та Тетяна Володимирівна.

Замість кола пошани для всіх переможців та призерів Спартакіади-2021 після урочистого закриття став смачний обід, приготовлений в польових умовах нашими колегами Бажаном М.В., Халатуром В.В., Колядою О.О., за що всі учасники спортивного свята їм дуже вдячні.

Організатори та учасники змагань щиро дякують Попович Н.О., начальнику відділу освіти Магдалинівської селищної ради, Ковалю О.І., начальнику відділу освіти, культури, молоді і спорту Чернеччинської сільської ради, Свержевській Т.В., в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту виконкому Личківської сільської ради, Поляковій Т.Г., директору Магдалинівського ліцею Магдалинівської селищної ради (Магдалинівський ОЗЗСО І-ІІІ ст.), Лобановій С.В., директору Оленівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Бажану М.В., вчителю фізичної культури Оленівського ЗЗСО І-ІІІ ст., члену президії Магдалинівського ТКП освіти, Капшук І.В., колишньому директору Магдалинівського БДТ Магдалинівської селищної ради, Покотило С.Г., начальнику відділу культури, національностей, релігій, туризму, молоді та спорту Магдалинівської селищної ради, Буліку О.К., в.о. директора КЗ ФСЦФЗН «Спорт для всіх» Магдалинівської селищної ради, Калюжному В.В., директору Магдалинівського РСТК ТСОУ, керівникам, працівникам та профспілковим лідерам закладів освіти Магдалинівщини, за сприяння в проведенні цьогорічних змагань серед освітян.

Користуючись нагодою, хочеться ще раз привітати всіх працівників освіти Магдалинівщини із успішним закінченням 2020-2021 навчального року та довгоочікуваним періодом літньої відпустки! Бажаємо всім вам міцного здоров’я, мирного неба, успіхів, радості, любові, достатку, сімейного благополуччя, позитиву. Сподіваємося на традиційну зустріч на спортивному туризмі в березовому гаї Чернеччинського лісу восени 2021 року. Нехай щастить!

На фото: миттєвості територіальної Спартакіади освітян-2021.

 

Ігор Руденко,

голова ТОП освіти