Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

1394090713_1393883760_3_3На виконання рішення президії Кам'янської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України від 05 січня 2021р. щодо фінансування закладів освіти міста в 2021р. та за ініціативою профспілкової сторони 03 лютого 2021р. Відбулася зустріч з міським головою Білоусовим А.Л.

Нагадуємо, що цій зустрічі передувала низка заходів переговорного процесу, листування, моніторинг по закладах.

За результатами зустрічі прийнято рішення про відправлення листів від міського голови до Прем'єр-міністра України Д.Шмигаля та Міністра освіти і науки України С.Шкарлета щодо коригування освітньої субвенції на заробітну плату педагогів в частині зміни помісячного плану асигнувань і приведення його до фактичних розрахунків за тарифікацією.

Прийнято рішення про нарахування заробітної плати за рахунок освітньої субвенції в повному обсязі та виплатою різниці після коригування.

Також досягнуто домовленостей про внесення до порядку денного лютневої сесії Камянської міської ради питання збільшення розмірів фінансування на заробітну плату працівникам освітянської галузі міста.

 

 

Голова КМО ППОНУ, член ЦК Профспілки           Небосенко І.П.